Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andruszkiewicz do Trzaskowskiego: traktujecie naszą kochaną Polskę jak tort do podziału

pmb 11:14 5 lutego 2019
Fot. Telewizja Republika
Rafał Trzaskowski o Biedroniu: „Będzie gorzej, jeśli będziemy się bili o ten sam kawałek tortu”. Panu Trzaskowskiemu bardzo dziękujemy za jasne zdefiniowanie, że naszą kochaną Polskę, traktujecie po prostu jako „tort do podziału”... – napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz (sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji).

Rafał Trzaskowski, który był gościem radia TOK FM odniósł się do Roberta Biedronia. – Mnie trochę smuci to postponowanie Platformy Obywatelskiej, opowiadanie, że trzeba nas złożyć do grobu razem z PiS-em. To nie jest sympatyczne. Uważam, że po stronie opozycyjnej naprawdę nie powinniśmy się kłócić między sobą.

Trzaskowski nie miał wątpliwości, że Biedroń chce pozyskać nowych wyborców. – Jeżeli mu się to uda, to w pewnym sensie cała opozycja na tym skorzysta. Natomiast jeżeli mu się nie uda, to gorzej, bo będziemy walczyć o ten sam kawałek tortu – mówił.

Rafał Trzaskowski o Biedroniu: „Będzie gorzej, jeśli będziemy się bili o ten sam kawałek tortu”. Panu Trzaskowskiemu bardzo dziękujemy za jasne zdefiniowanie, że naszą kochaną Polskę, traktujecie po prostu jako „tort do podziału” –  napisał Andruszkiewicz.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze