Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andruszkiewicz do Biedronia: czy będzie pan walczył o legalną adopcję dzieci przez pary homoseksualne w Polsce?

pmb 18:17 4 września 2018
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Punkt Widzenia TV
Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni) postanowił zadać pytanie Robertowi Biedroniowi, który zamierza stworzyć nowy projekt polityczny. „Robert Biedroń przed laty deklarował, że nie wyklucza adopcji dziecka ze swoim partnerem” – pisze Andruszkiewicz na Twitterze.

„Robert Biedroń przed laty deklarował, że nie wyklucza adopcji dziecka ze swoim partnerem. W związku z tym, że dziś zapowiada budowę partii, mam ważne pytanie. Panie Biedroń – czy będzie pan walczył o legalną adopcję dzieci przez pary homoseksualne w Polsce?” – pyta polityk.

Robert Biedroń na dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedział stworzenie nowego projektu politycznego: – To ważny moment dla mnie i dla Polski. Moment, w którym możemy zmienić politykę, w której jest zbyt dużo emocji, a zbyt mało konkretów – mówił.

– Do końca roku odwiedzę ponad 40 miast naszego kraju tak, żeby już w lutym ogłosić nowy projekt polityczny: z nazwą, z programem, ze strukturami. Dający nadzieję na to, że polityka może naprawdę wyglądać inaczej – zadeklarował Biedroń.

Źródło: Telewizja Republika/Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze