Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Anders Breivik z twarzą prezydenta Dudy. Monika Olejnik tłumaczy się ze skandalicznego zdjęcia

mk 8:53 15 września 2015
twitter
Monika Olejnik na Facebooku dodała zdjęcie ilustrujące wypowiedź prezydenta Dudy z Londynu. Na zamieszczonej przez znaną dziennikarkę fotografii widnieje Anders Breivik z twarzą Andrzeja Dudy.

Ja nie mam dzisiaj odwagi powiedzieć: wracajcie do kraju. Czy jest więcej miejsc pracy w ich miejscowościach, czy łatwiej prowadzić działalność gospodarczą, czy obciążenia są mniejsze? Ja tych zmian nie widzę. Polski rozwój jest głównie w statystykach - mówił w Londynie prezydent Andrzej Duda. To kolejne po Berlinie wspaniałe wystąpienie prezydenta. Bravissimo! - brzmiał wpis Moniki Olejnik. Zdjęcie prezydenta okazało się fotomontażem, na którym Anders Breivik, który przebywa w norweskim więzieniu, ma twarz prezydenta Dudy.

 

 

Dziennikarka usunęła zdjęcie, jednak jeden z użytkowników Twittera Michał Górnicki zdążył zrobić zrzut ekranu. Sama Monika Olejnik przyznała się, że wstawiła takie zdjęcie, ale próbowała się też zreflektować, pisząc, że „tylko w chorej głowie mógł powstać pomysł na taki fotomontaż”.

 

 

Przepraszam za pierwsze zdjęcie, które było fejkiem. Niestety to jedno z pierwszych zdjęć, które pojawia się, gdy wpisze...

Posted by Monika Olejnik on 14 września 2015

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze