Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Amerykańscy naukowcy twierdzą, że Pułaski był kobietą. Ziemkiewicz kpi: dokonałem odkrycia! Witkacy była kobietą!

pmb 8:30 5 kwietnia 2019
Fot. Telewizja Republika
Naukowcy z Uniwersytetu w Południowej Georgii poinformowali, że dokonali niesamowitego odkrycia. Według niech generał Kazimierz Pułaski, bohater wojny o niepodległość USA, był... kobietą. – Dokonałem odkrycia! Witkacy była kobietą! W każdej chwili możemy udowodnić to na podstawie DNA – zakpił publicysta „Do Rzeczy”, który był gościem Telewizji Republika.

– Naukowcy z Uniwersytetu w Południowej Georgii odkryli, że Kazimierz Pułaski była kobietą. Jak wiadomo Pułaski poległ w bitwie pod Savannah. Nie wiadomo gdzie był pochowany. Nagle, na jakiejś farmie wykopano trumnę i stwierdzono, że to ciało Pułaskiego. Przez 14 lat badali to ciało i stwierdzili, że to ciało kobiety – mówił Ziemkiewicz. – Dokonałem odkrycia! Witkacy była kobietą! W każdej chwili możemy udowodnić to na podstawie DNA – kpił publicysta.

Dziennikarz skomentował również ostatnie wypowiedzi członków Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. – Wizerunkowo nie idzie to w stronę Liroya czy Sośnierza… To idzie w kierunku Radia Maryja z dopalaczem. Korwin przy Braunie to spokojny i tolerancyjny człowiek. Braun powiedział, że nie jest ultrasem i że nie będzie kamienował homoseksualistów, ale jest za publicznym batożeniem. Parę jeszcze takich strzałów i dziękujemy bardzo – mówił Ziemkiewicz.

Publicysta odniósł się również do słów Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która na pytanie o przekop Mierzei Wiślanej powiedziała: „gdyby natura chciała, żeby tam był przekop, to by był”. – Powiedzcie to budowniczym kanału Sueskiego, że jakby natura chciała, to byłby kanał. Gdyby pani Kidawa-Błońska chciała jeździć samochodem, to by jej pan Bóg zrobił kółka. Taka to logika.

– „Afera” z marszałkiem Kuchcińskim (którą odkrył tygodnik „NIE” z panem Rozenkiem) to typowe robienie smrodu – mówił publicysta, odnosząc się do doniesień medialnych, które podważyli sami dziennikarze „GW”: „na niedopuszczalne zachowania Kuchcińskiego nie ma dowodów”.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC. 164/1) - PROKURATORSKA KASTA PRZECIWKO POLSCE!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze