Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ale odlot! Radny ukradł w nocy ... kwiaty z pizzerii! ZOBACZ o kim mowa!

sm 11:20 26 sierpnia 2019
Na Facebooku i na portalu nadarzyn.tv.pl można zobaczyć jak nocą, jeden z radnych kradnie kwiaty ustawione w donicach przed pizzerią. Taka postawa po prostu przeraża. A o kim mowa? ZOBACZ PONIŻEJ!

- W tym tygodniu zostaliśmy skonfrontowani z wydarzeniem tak abstrakcyjnym, że aż trudno w nie uwierzyć... - czytam na Facebooku.

Oto radny Gminy Nadarzyn, Tomasz Siwa, który kandydował z Komitetu Dariusza Zwolińskiego (kiedyś polityka bliskiego PSL), nielegalnie przygarnął sobie własność jednego z lokali gastronomicznych. Na nagraniu z monitoringu widać jak radny wyrywa kwiaty z donic i idzie, prawdopodobnie do domu.

Choć radny przeprosił za swoje zachowanie pisząc na Facebooku: "Szanowni Państwo. Chciałbym bardzo serdecznie przeprosić za mój bezmyślny czyn. Wiem, że to nie powinno się przydarzyć. W dniu wczorajszym byłem w Chamiarni, odkupiłem kwiatki. Przepraszam Wszystkich, których zaufanie zawiodłem. Chciałbym móc je kiedyś odzyskać, pracując społecznie z całych sił dla dobra całej społeczności naszej Gminy Nadarzyn.", to jednak można mówić o tym, że powinien zrezygnować bycia radnym i przez lata nie próbować ani myśleć o ponownym starcie w wyborach samorządowych. 

Komentarze internautów czy innych samorządowców są proste: powinien porzucić mandat radnego. Co zrobi Pan Siwa?

Oto film z kradzieży <<< ZOBACZ >>>

 

 

Źródło: nadarzyn.tv.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze