Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ale odlot! PO zleciło sondaż z którego prawie zrównuje się z ... PiS!

sm 12:13 8 lipca 2019
Platforma Obywatelska nie mając nic do zaproponowania Polakom, chce ich oczarować ... sondażem. Właśnie opublikowano sondaż pracowni Kantar Public, którego wyniki opublikowało Radio ZET, a powstał na zlecenie Platformy Obywatelskiej. Wynika z niego, że w wyborach do Sejmu i Senatu zjednoczonej opozycji brakuje zaledwie trzech punktów procentowych do Prawa i Sprawiedliwości.

Jak informowało Radio ZET, 40 proc. badanych w najnowszym sondażu Kantar „deklaruje poparcie dla PiS w nadchodzących jesiennych wyborach i tylko zjednoczona opozycja – składająca się także z PSL i SLD – ma szansę powalczyć z PiS, bo dzielą ją od lidera 3 pkt procentowe”. 

„Jeśli opozycja pójdzie pojedynczo do wyborów, PO może liczyć na 26 proc. głosów, Wiosna – na 6 proc., a PSL i SLD znalazłyby się poza parlamentem. Do Sejmu ma szansę dostać się jeszcze Kukiz’15” – cytowała wyniki badania rozgłośnia. 

Jak informuje 300.polityka, sondaż został przeprowadzony na zlecenie Platformy Obywatelskiej, radio nie podało tej informacji. „Potwierdzam, badanie zostało faktycznie wykonane. Zleceniodawcą była Platforma Obywatelska” – poinformowała Urszula Krassowska z Kantar. 

Takie czary-mary tylko PO i zjednoczona opozycja. A fakty są jakie są, każdy widzi!

Źródło: RadioZET

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze