Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ale jak to? Lis: powinno się zawiesić strajk nauczycieli. Zwycięstwo jest bliskie

pmb 16:59 20 kwietnia 2019
Fotomag/Gazeta Polska
Poparłem strajk nauczycieli. Zdobyli sympatię milionów Polaków. Ale od tej władzy nic nie dostaną. A kontynuując strajk stracą tę sympatię. Powinni go więc zawiesić. My powinniśmy im to ułatwić. Zwycięstwo nauczycieli jest tak bliskie jak zwycięstwo demokratów – wskazuje Tomasz Lis na Twitterze.

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak również zaproponował zawieszenie strajku. – Dajemy pod rozwagę nauczycielom czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem, by ten strajk zawiesić do września i od września, gdy będzie już krótko przed wyborami parlamentarnymi, ten strajk kontynuować. Jest to być może jakieś rozwiązanie, by doprowadzić do tego na czym nauczycielom zależy, a jednocześnie nie odbyło się to kosztem obecnych maturzystów.

– Nie może być tak, że ten strajk, ten protest nauczycieli, słuszny protest, będzie trwał przez święta, przez następne dni. Dlatego jesteśmy tutaj, żeby zaapelować do rządu i do prezesa Kaczyńskiego o zakończenie tego protestu – mówił natomiast Grzegorz Schetyna podczas piątkowej konferencji prasowej liderów partii tworzących Koalicję Europejską.

Tomasz Lis również chyba zwątpił w powodzenie strajku...

Źródło: twitter.com/tvn24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze