Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Alarmy w galeriach handlowych w całej Polsce. Ewakuowano tysiące klientów

JJ 18:59 14 lutego 2020
pixabay
Z galerii handlowych w Warszawie, Bydgoszczy, Lublinie, Katowicach czy Toruniu ogłoszono alarmy bombowe. Tysiące klientów zostało ewakuowanych ze sklepów.

Alarm ogłoszono m.in. w CH Atrium Promenada na warszawskim Gocławiu. Galeria handlowa otrzymała maila z informacją o bombie i możliwości eksplozji. Ewakuowano 2 tys. klientów.

Jak się okazuje, podobne groźby otrzymały galerie w innych dużych polskich miastach, m.in. Toruniu, Katowicach, Lublinie i Bydgoszczy.

– Prawdopodobnie są to fałszywe alarmy, ale naszym obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa, więc sprawdzamy dokładnie wszystkie zgłoszenia- powiedział w rozmowie z dziennikiem „Super Express” nadkomisarz Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

W Bydgoszczy ewakuowano aż trzy galerie: Focus Mall, Galerię Pomorską, a także Zielone Arkady. Podobna sytuacja miała miejsce w Lublinie. Według Andrzeja Fijołka z zespołu prasowego lubelskiej Komendy Wojewódzkiej Policji, mail został rozesłany „kaskadowo”, do różnych miejsc w Polsce.

Alarmy ogłoszono również m.in. w toruńskim Atrium Copernicus, a także dwóch galeriach handlowych w Szczecinie.

Służby nie potwierdzają na razie informacji o ładunkach wybuchowych.

 

 

Źródło: se.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze