Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Aktorka Kożuchowska pokazała wielką klasę! Niech uczą się od niej Stuhr, Olbrychski i inni

sm 20:10 13 listopada 2016
fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP
Małgorzata Kożuchowska postanowiła podziękować za odznaczenia, które otrzymała od byłej minister kultury i od prezydenta Andrzeja Dudy. "Nie dam się wciągnąć w dyskusje polityczne, mimo zaczepek i prowokacji. Aktor jest od grania...tak uczyli mnie moi mistrzowie w szkole teatralnej i temu pozostaję wierna" – napisała aktorka w krótkim oświadczeniu, jakie zamieściła na swoim facebookowym profilu.

Aktorka Małgorzata Kożuchowska odebrała odznaczenie od prezydenta Dudy w Narodowe Święto Niepodległości, Halina Frąckowiak oraz Paweł Woldan. Aktorka została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. 

Dziś na swoim facebookowym profilu Małgorzata Kożuchowska postanowiła publicznie podziękować za otrzymane wyróżnienie, zaznaczając, że mimo prowokacji i zaczepek nie da się wciągnąć w dyskusje polityczne.

Jeśli Urzędnicy Państwa, które jest moją Ojczyzną, w którym żyję i które kocham – obojętnie kto w nim sprawuje władzę (pochodzącą z demokratycznego wyboru) uznają, że są powody dla których warto mnie wyróżnić, to jest to dla mnie tylko i wyłącznie powód do dumy. Nie dam się wciągnąć w dyskusje polityczne, mimo zaczepek i prowokacji.  Aktor jest od grania... tak uczyli mnie moi mistrzowie w szkole teatralnej i temu pozostaję wierna. 

Na koniec, krótkie wyjaśnienie. Stając do pamiątkowego zdjęcia z Panem Prezydentem i moim synkiem ustaliłam z Fotografem Prezydenckim, że zdjęcie to będzie tylko i wyłącznie dla mnie na pamiątkę oraz do użytku wewnętrznego Kancelarii Prezydenta, bez możliwości jego publikacji. Niestety, nie zwróciłam uwagi, że w tym czasie zdjęcia robili również zaproszeni do Belwederu fotoreporterzy prasowi stojący w oddaleniu.

W związku z tym, chciałbym po pierwsze bardzo prosić o niewykorzystywanie zdjęcia z moim synem do publikacji prasowych, internetowych i wszelkich innych. Po drugie, chcę bardzo wyraźnie zakomunikować: sytuacja z Belwederu była wyjątkowa, w dalszym ciągu nie wyrażam zgody na wykonywanie i publikowanie jakichkolwiek zdjęć mojego syna Jana Wróblewskiego.

Niech uczą się od Pani Małgorzaty inni aktorzy, zwłaszcza ci, którzy bluzgają w stronę obecnej władzy!

Źródło: Facebook

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze