Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

AFERA „OTWARTEGO DIALOGU” \ Macierewicz: stanowisko pana Schetyny w tej kwestii jest absolutnie konieczne!

M.N. 20:35 23 kwietnia 2019
Telewizja Republika
Jeżeli tzw. opozycja jest rzeczywiście opozycją, a nie formacją antyrządową to musi się w tej sprawie wypowiedzieć. To nie są mrzonki tylko informacje przedstawiane przez bardzo poważne media – powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który był nie tylko gościem, ale też współgospodarzem programu „Pilnujmy Polski” w Telewizji Republika. Były minister obrony narodowej rozmawiał z red. Ryszardem Gromadzkim.

Przypomnijmy: brytyjski tygodnik „Sunday Times” poinformował o zarzutach komisji parlamentu Mołdawii wobec Fundacji Otwarty Dialog. Zarzuca jej przyjęcie 1,5 miliona funtów od szkockich firm słupów w zamian za lobbing na rzecz oligarchów.

Ważne! Już w sierpniu 2017 roku na łamach tygodnika „Gazeta Polska” opublikowany został raport przygotowany przez autorów profilu „Rosyjska V Kolumna w Polsce”. Wskazywał on na genezę powstania, powiązania i zaskakujące fakty dotyczące „Otwartego Dialogu”.

– To są wieści bardzo zaskakujące i jasno wskazują, jakie siły działały – mówił nam Antoni Macierewicz. 

– Jeżeli tzw. opozycja jest rzeczywiście opozycją, a nie formacją antyrządową to musi się w tej sprawie wypowiedzieć. To nie są mrzonki tylko informacje przedstawiane przez bardzo poważne media – podkreślił.

– Stanowisko pana Schetyny w tej kwestii jest absolutnie konieczne – dodał. 

Zobacz najciekawsze wypowiedzi przewodniczącego podkomisji smoleńskiej:


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze