Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

AfD stawia twarde warunki! Albo radykalna reforma unii, albo dexit

AS 16:59 4 stycznia 2019
PIXABAY
– Gdyby nie udało się zrealizować fundamentalnej reformy w ramach istniejącego systemu w ciągu jednej kadencji europarlamentu, uważamy wystąpienie Niemiec bądź rozwiązanie UE i założenie nowej wspólnoty gospodarczej i interesów za niezbędne - napisano w w projekcie programu AfD, który ma zostać przyjęty podczas zjazdu partyjnego 11-14 stycznia.

– Partia Alternatywa dla Niemiec (AfD) domaga się w projekcie programu przed wyborami do europarlamentu radykalnej reformy UE. W przeciwnym razie Niemcy powinny – jej zdaniem – opuścić Wspólnotę – pisze niemiecki dziennik „Die Welt”.

– Gdyby nie udało się zrealizować fundamentalnej reformy w ramach istniejącego systemu w ciągu jednej kadencji europarlamentu, uważamy wystąpienie Niemiec bądź rozwiązanie UE i założenie nowej wspólnoty gospodarczej i interesów za niezbędne - napisano w w projekcie programu AfD, który ma zostać przyjęty podczas zjazdu partyjnego 11-14 stycznia. 

Niemiecka partia domaga się m.in. usunięcia Parlamentu Europejskiego i zastąpienia go 100-osobowym gremium delegatów wyłanianych przez parlamenty krajów członkowskich, przywrócenia walut narodowych, czy pozbawienie organów unijnych mocy ustawodawczych. 

Źródło: Die Welt // Media

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze