Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Adnruszkiewicz o Biedroniu: jest hipokrytą, udaje prześladowaną mniejszość a jest świetnie usytuowaną kastą finansowo-polityczną

PR 11:11 28 listopada 2019
zrzut ekranu: twitter.com/PatrykJaki
- Biedroń jest hipokrytą. Udaje prześladowaną mniejszość, z tym że on ze swoim partnerem nie jest prześladowaną mniejszością, tylko jest świetnie usytuowaną kastą finansowo - polityczną - mówił w programie #Jedziemy w TVP Info wiceminister Adam Adnruszkiewicz. Jest to komentarz to wystąpienia biederonia w Europarlamencie.

 

- Pan Biedroń jest po prostu żałosnym hipokrytą, dlatego, że udaje dzisiaj prześladowaną mniejszość w Polsce. On wraz ze swoim partnerem nie jest żadną prześladowaną mniejszością, tylko jest świetnie usytuowaną kastą finansowo-polityczną(...) Niech nie opowiadają takich farmazonów - powiedział wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz w programie Michała Rachonia #Jedziemy.

Polityk w ten sposób komentował wystąpienie Lidera Wiosny w Parlamencie Europejskim.

 

 

- Niech nie opowiadają takich farmazonów na przykładzie naszej kochanej ojczyzny – Polski, bo po prostu nam szkodzą. A szkodzą ojczyźnie w której wyrośli i zawdzięczają jej cały swój wielki dobrobyt - podkreślił polityk.

 

Czytaj także:

Magdalena Adamowicz próbuje atakować PiS w PE. Patryk Jaki robi „szach, mat” [ZOBACZ]

Źródło: TVP Info, twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze