Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Adamski: Amerykanie to pęknięty naród. Trump może zapewnić im spokój i wartości, których od dawna nie mają

ds 14:00 9 listopada 2016
Donald TrumpTelewizja Republika
– Donald Trump prezentuje poglądy nawiązujące do Reagana w latach 80'. Mowa o bezpieczeństwie, spokoju i wartościach, które znikają – powiedział w Telewizji Republika Łukasz Adamski (wSieci).

Wszedł z zewnątrz i rozwali od wewnątrz

Cała kampania prezydencka – tak samo jak noc wyborcza – była niczym horror, w którym wszystkie zmieniało się z godziny na godzinę. Czytając wypowiedzi polityków z całego świata mam wrażenie, że niczego się nie nauczyli.

Trump wygrał, ponieważ chciał skończyć z establishmentem prezentowanym przez amerykańskich polityków i poukładać USA. Amerykanie sprzeciwiali się polityce prezentowanej przez Hillary Clinton i wreszcie mieli odwagę powiedzieć "stop". Kandydat Republikanów to człowiek, który wszedł od zewnątrz i rozwali wszystko od wewnątrz. To również pokazuje jak cały świat zaczyna "skręcać w prawo".

Ameryka pękła

USA to pęknięty kraj. Na jednym terytorium żyją dwa narody. To zaczęlo się w latach 60' a na pewno w 80', kiedy polityka bezpieczeństwa i spokoju była reprezentowana przez Ronalda Reagana. Trump jest jego karykaturalnym sobowtórem, wyjetym z lat 80' i obiecujący spokój, którego teraz brakuje. 

Amerykanie żyja w świecie, w którym wróg nie jest zdefiniowany, poglądy nie są jasne a wartości zanikają i zaczynają być nie znane. USA po prostu jest niepoukładana.

Trump teoretycznie może chcieć odciąć się od Europy ale politycy, którzy go otaczają – w tym wybitny polityk, wiceprezydent USA – nie pozwolą mu na to. Ameryka powinna zostać w roli "światowego policjanta".

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze