Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ABSURD! Najpierw Thun a teraz Kozłowska: Timmermans bardzo kocha i dba o Polskę

AS 19:34 20 listopada 2018
twitter @LyudaKozlovska
– Wspaniale usłyszeć słowa wsparcia od człowieka, który tak bardzo kocha i dba o Polskę. Dziękuję Frans Timmermans, to była wielka przyjemność poznać Cię osobiście. Powodzenia, nie poddawaj się! PiS przeminie, demokracja zwycięży! – napisała na Twitterze Ludmiła Kozłowska.

– Wspaniale usłyszeć słowa wsparcia od człowieka, który tak bardzo kocha i dba o Polskę. Dziękuję Frans Timmermans, to była wielka przyjemność poznać Cię osobiście. Powodzenia, nie poddawaj się! PiS przeminie, demokracja zwycięży! –  napisała na Twitterze Ludmiła Kozłowska. 

Ostatnio Róża Thun stwierdziła, że Frans Timmermans kocha Polskę, jak mało kto i ma łzy w oczach, gdy o Polsce mówi. Teraz w tym samym tonie głos zabrała uwielbiana w Polsce Ludmiła Kozłowska. 

Najwidoczniej legendarna miłość Timmermansa do Polski objawia się dość niecodzienny sposób. 

No i oczywiście Kozłowska nie omieszkała dodać, że demokracja zwycięży, jak przeminie PiS. Najwidoczniej demokracja jest wtedy, gdy oni są u władzy. To przecież skandaliczne, ze naród Polski demokratycznie wybrał innych, niż oni by chcieli. To niedemokratyczne! 

 

CZYTAJ WIĘCEJ! Totalny odlot Thun: Timmermans kocha Polskę jak mało kto. Ma łzy w oczach jak o Polsce mówi

 

 

 

Źródło: Telewizja Republika // Twitter

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE O TOKARCZUK: TO PRZEZ NIĄ POLACY POSZLI NA WYBORY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze