Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ABSURD! Nagroda za antyrządowy protest

M.N. 7:33 21 września 2018
Twitter/@Jasio_z_II_b
Upada mit o apolityczności działań osób niepełnosprawnych. Kolejna już osoba z 40-dniowego protestu w Sejmie opiekunów osób niepełnosprawnych Aneta Rzepka ogłosiła, że będzie kandydowała w nadchodzących wyborach z list koalicji PO i Nowoczesnej.

Najpierw przez 40 dni okupowali w ramach protestu gmach Sejmu, krytykując rządy Prawa i Sprawiedliwości. Teraz idą pod sztandarami Platformy i Nowoczesnej po władzę w wyborach samorządowych. Aneta Rzepka kandyduje z list Koalicji Obywatelskiej (sojusz Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej) do Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Rozpoczęła kampanię, zachęcając w sieci do wspierania jej kandydatury.

Obok Rzepki liderką protestu w Sejmie była Iwona Hartwich, która najgłośniej krytykowała władze PiS i przedstawiała nieprzejednane stanowisko protestujących.

Jej syn, Jakub Hartwich, kandyduje w nadchodzących wyborach w województwie kujawsko-pomorskim. Hartwich jest jedynką na liście kandydatów do Rady Miasta Torunia w ramach komitetu kandydata na prezydenta tego miasta Tomasza Lenza (PO). Na banerze wyborczym Hartwich junior prezentuje się w towarzystwie posła PO. Inna z osób biorących udział w sejmowym proteście, Adrian Glinka, jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej do Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT ZNAJDZIESZ W DZISIEJSZYM WYDANIU GAZETY POLSKIEJ CODZIENNIE! 

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze