Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Abp Jędraszewski: Będziemy zwyciężać, jeśli staniemy wiernie przy Chrystusie który jest Prawdą

AS 9:55 26 stycznia 2020
Telewizja Republika
– Budować rodzinę to budować kulturę miłości, sprawiać, że cały naród stworzony ze świętych rodzin buduje cudowną kulturę życia – powiedział metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski, który odebrał Nagrodę im. Sługi Bożego Jerzego Ciesielskiego.

Kapituła Nagrody „Źródła” po raz 24. wyróżniła osobę, która w sposób szczególny zasłużyła się w działalności na rzecz umacniania rodzin. Uroczystość odbyła się w Sali Senackiej Politechniki Krakowskiej. 

– Przy wyborze tegorocznego laureata wzięto pod uwagę całokształt działalności duszpasterskiej metropolity krakowskiego, ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz umacniania rodzin w Polsce. Kapituła zauważyła też, że Laureat, będąc naukowcem, podjął i z powodzeniem realizuje obowiązek posługi myślenia wobec rodzin w Polsce, znajdującej się nadal na wirażu dziejów - uzasadniono. 

– Kościół musi iść drogą rodzin, by pokazywać im całą wielkość, godność małżeństwa i rodziny, by uświęcać - te najbardziej podstawowe wspólnoty społeczne, a dzięki temu budować dobrą przyszłość narodów i państw – powiedział metropolita krakowski.

– Nie będziemy się lękali, nie będziemy przegrywali. Będziemy zwyciężać, jeśli staniemy wiernie przy Chrystusie który jest Prawdą i pokazuje sobą pełną prawdę o człowieku, rodzinie, małżeństwie, narodzie- dodał. 

Źródło: Opoka.news

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze