Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

A w TVN dowiedzieć się można...jak katolickie święta Bożego Narodzenia obchodzi Janusz Palikot, walczący z Kościołem ateista!

K.B. 19:55 22 grudnia 2019
Przed nami święta Bożego Narodzenia, w trakcie których chrześcijanie świętują przyjście na świat Jezusa Chrystusa. Telewizja TVN postanowiła zrealizować materiał, z którego dowiedzieliśmy się, jak święta obchodzi Janusz Palikot. Tak, ten sam, który w 2012 roku opuścił Kościół Katolicki i deklaruje się jako ateista.

Przed świętami Bożego Narodzenia w telewizjach pojawiają się relacje z domu celebrytów, którzy opowiadają, w jaki sposób spędzają ten wyjątkowy czas. TVN poszedł jednak krok dalej i ruszył do domu... Janusza Palikota, by zapytać, go jak będzie świętował. Zadziwiające, a jednak...

- Zazwyczaj spędzamy wigilię tradycyjnie w formie kolacji wigilijnej. Czasami przychodzi ktoś ze znajomych. Jak była mama, która już nie żyje, to ona zawsze była. Ona wprowadzała wątki religijne do tej kolacji wigilijnej, ale dla nas jest to po prostu kolacja, gdzie jemy tradycyjne jedzenie. Muszą być prezenty, musi być choinka

Po relacji TVN z domu Janusza Palikota, w sieci zawrzało. Święta Bożego Narodzenia kojarzą się bowiem z ich chrześcijańskim charakterem, a wszyscy wiemy, jak w przeszłości zachowywał się Janusz Palikot. Przypomina mu się m.in. walkę z krzyżem w Sejmie. To właśnie jego ugrupowanie chciało, by krzyż został zdjęty.

Warto również przypomnieć, że Janusz Palikot w 2012 roku dokonał aktu apostazji, czyli wystąpił z Kościoła Katolickiego.

- Ja jestem obywatelem i konstytucja mi gwarantuje, że nie mogę być zmuszany do bycia w jakimś kościele

- mówił wówczas.

Do sprawy bohatera świątecznego materiału TVN odniósł się poseł PiS Dominik Tarczyński.

- To celowa obrazoburcza perfidia aby poprzez taką szyderę obrazić katolików...

- napisał na Twitterze.

 

Źródło: Niezależna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze