Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

A to dobre! PSL przekonuje... "Tworzymy Koalicję Polską opartą na katolickiej nauce, postaci Jana Pawła II"

pmb 15:16 11 czerwca 2019
Wikimedia Commons/Radosław Czarnecki/Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0)
Obecnie PSL tworzy Koalicję Polską, opartą na trzech filarach: katolickiej nauce, personalizmie wynikającym z nauk Jana Pawła II oraz na subsydiarności. Szanujemy prawa mniejszości oraz uczucia religijne – powiedział Piotr Zgorzelski (PSL), który był gościem Polskiego Radia 24.

– Obecnie PSL tworzy Koalicję Polską, opartą na trzech filarach: katolickiej nauce, personalizmie wynikającym z nauka Jana Pawła II oraz na subsydiarności. Szanujemy prawa mniejszości oraz uczucia religijne. Jesteśmy jako PSL po rozmowach z różnymi środowiskami m.in. z bezpartyjnymi samorządowcami – podkreślił Zgorzelski.

– Dyskusja w PSL trwa. Nie epatujemy jednak opinii publicznej naszymi sprawami. Nasza partia ma najbardziej rozbudowaną strukturę ze wszystkich. Goręcej jest w mediach, na zewnątrz, niż w samej partii. Osiągnęliśmy bardzo dobry wynik do Parlamentu Europejskiego, wykonaliśmy założony plan i zdobyliśmy trzy mandaty. W wymiarze polityki wewnętrznej PSL zrealizowało swój plan, a w wymiarze europejskim cieszę się, że będziemy w grupie partii współrządzących Unią Europejską – dodał polityk.

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze