Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

A. Borowski: Ustawa o ochronie zwierząt nie spowoduje znacznego odpływu elektoratu PiS

DZ 21:21 9 października 2020
protest rolnikówTwitter Onet Wiadomości (@OnetWiadomosci)
Gościem Piotra Lisiewicza w programie "Kulisy manipulacji" był dziś Adam Borowski. Tematem rozmowy były protesty rolników, które jak twierdzi Lisiewicz, przywołują na myśl działalność KODu sprzed lat.

Lisiewicz rozmawiał z Borowskim o protestach rolników i przedsiębiorców, które skupiły wokół siebie bardzo antypolskie jednostki. Wśród nich znalazł się m.in. Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski, który w niezwykle agresywny sposób przemawiał podczas protestu przedsiębiorców.

- Wypowiedzi Olszańskiego są niedorzeczne. Jak można zwracać się do jawnego wroga Polski — Putina — który ma polską krew na rękach. [...] On chyba nie panował tam nad swoimi emocjami. [...] Widać zatem jacy to są rolnicy, kogo gromadzą, ten protest jest sztuczny. [...]  Ustawa budzi pewne wątpliwości, ale żeby w taki reagować... . 

Borowski podkreślił jednak, że "prawdziwi" rolnicy doceniają dotychczasową działalność PiSu dla wsi.

Rolnicy wiedzą, kto najlepiej dla nich służył, te ostatnie lata pokazały postęp na wsi i sądzę, że ta ustawa nie spowoduje znacznego odpływu elektoratu. Z pewnością hodowcy futer na PiS nie będą głosować, ale jeśli dostaną odpowiednie odszkodowania, to dokąd pójdą?

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze