Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dziennikarka TVN 24, jej mąż i aktor doradcami kardynała Nycza

mp, mg 8:44 9 grudnia 2013
Kardynał Kazimierz NyczRyszard Hołubowicz/CC
Radosław Pazura, Brygida Grysiak z TVN 24 oraz jej mąż, były rzecznik rządu, Konrad Ciesołkowicz zostali doradcami metropolity warszawskiego kardynała Kazimierza Nycza.

O sprawie donosi tygodnik "Wprost". Duchowny nominował ich do swojej Rady Duszpaszterskiej, w skład której wchodzi również trzech biskupów, ośmiu księży i kilkunaście innych osób świeckich.

Dla Grysiak nie jest to debiut. W Radzie Duszpaszterskiej przy kard. Nyczu znalazła się już drugi raz. Dziennikarka nie ukrywa swojego przywiązania do Kościoła, w wielu wywiadach podkreślała, że w torebce nosi m.in. różaniec i encykliki papieża. Jest także współautorką książki „Miejsce dla każdego. Opowieść o świętości Jana Pawła II”, którą wydała wraz z abp. Mieczysławem Mokrzyckim.

Jej mąż, Konrad Ciesiołkowicz był rzecznikiem rządu Kazimierza Marcinkiewicza. Obecnie jest dyrektorem w Orange Polska i zajmuje się PR i coachingiem.

Radosław Pazura z kolei przyznaje, że nawrócił się 10 lat temu, po wypadku samochodowym. Od tego czasu aktywnie angażuje się w działalnosć religijną.

Źródło: "Wprost"

Wczytuję ocenę...
TAGI:


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze