Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczyński: złożymy projekt uchwały Sejmu ws. Ukrainy

zm 21:28 1 grudnia 2013
Telewizja Republika
PiS złoży podczas posiedzenia Sejmu projekt uchwały dotyczący sytuacji na Ukrainie - powiedział prezes tej partii Jarosław Kaczyński. Polityk przyjechał do Kijowa, aby wspierać protestujacych na głównym placu ukraińskiej stolicy, Majdanie Niepodległości.

Szef PiS wrócił z Kijowa, gdzie wziął udział w demonstracji na rzecz integracji europejskiej Ukrainy. - Na najbliższym posiedzeniu Sejmu klub parlamentarny PiS złoży projekt uchwały dotyczący sytuacji Ukrainy i ostatnich wydarzeń w tym kraju. Pracujemy nad tym dokumentem. Chcemy, żeby był adekwatny do sytuacji na Ukrainie, która jest dynamiczna - powiedział Kaczyński.

Zapewnił w niedzielę na demonstracji w Kijowie, że Polska zawsze będzie wspierać sprawę integracji europejskiej Ukrainy. "Jesteście potrzebni Unii Europejskiej" - podkreślił zwracając się do uczestników manifestacji.

Kaczyński przemawiając na demonstracji poparcia dla integracji Ukrainy z UE, która odbywa się na głównym placu ukraińskiej stolicy, Majdanie Niepodległości, wyraził nadzieję, że Ukraina będzie w przyszłości członkinią UE.


Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...
TAGI:


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze