Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

9 imigrantów stłoczonych w samochodzie osobowym, zmierzało do... Zatrzymała ich Straż Graniczna

am 20:19 15 czerwca 2018
fot. Wikimedia Commons
Dziś w Małopolsce doszło do zatrzymania dziewięciorga nielegalnych imigrantów z Azji. Straż Graniczna zatrzymała ich, podróżujących samochodem osobowym. Docelowo zmierzali do Berlina. Trafili już do ośrodka dla uchodźców.

Zatrzymanie miało miejsce podczas rutynowej kontroli na bramkach autostrady A4, w podkrakowskich Balicach. Funkcjonariusze wytypowali do kontroli volkswagena passata, kierowanego przez Ukraińca. Okazało się, że przewozi on dziewięciu nielegalnych imigrantów. Sześcioro z nich to obywatele prawdopodobnie Bangladeszu lub Indii, a troje to Wietnamczycy. Niektórzy byli upchnięci w bagażniku- poinformowała rzeczniczka Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej major Elżbieta Pikor w rozmowie reporterem RMF FM.

– Wśród cudzoziemców były trzy kobiety. Celem podróży imigrantów był Berlin. Do stolicy Niemiec na razie nie dotrą - zostali skierowani do ośrodka dla uchodźców. Trwają czynności wyjaśniające- dodała major Elżbieta Pikor.

Akcję przeciwdziałania nielegalnej imigracji przeprowadziły wspólnie Bieszczadzki i Karpacki Oddział Straży Granicznej. Od początku roku BiOSG zatrzymała 70 nielegalnych imigrantów.

Źródło: rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze