Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

43-letni ojciec z 19-letnim synem zatrzymani z dużą ilością narkotyków

PR 11:20 13 października 2019
policja
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zatrzymali ojca i syna, którzy w samochodzie przewozili 100 gramów kokainy. Dodatkowo 43-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, prowadził pojazd bez uprawnień i wbrew zakazowi, a auto nie posiadało ważnych badań technicznych i ubezpieczenia OC. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków obu zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

W ubiegłym tygodniu w środę około godziny 18:00 na ul. Serdecznej, uwagę wywiadowców policyjnych zwróciło dwóch mężczyzn w samochodzie osobowym, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo rozglądać.

Pojazdem poruszał się 43 letni ojciec i jego 19 letni syn. Jak oświadczył starszy z mężczyzn wracali z pracy. W trakcie rozmowy był cały czas bardzo zdenerwowany.

Efekty przeszukania pojazdu szybko wyjaśniły dlaczego tak się zachowywał. Policjanci zabezpieczyli ponad czterdzieści torebek z zawartością kokainy. Ponadto w samochodzie znajdowało się również prawie sześćdziesiąt pustych torebek. Śledczy wyjaśniają w jakich okolicznościach i w jakim celu mężczyźni weszli w posiadanie środków odurzających. Obaj usłyszą zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. O ich losie zadecyduje prokuratura i sąd.

 

 

 

Źródło: policja

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze