Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

38-latek zaszalał na zakupach! Niestety płacił cudzą kartą

mm 14:47 2 marca 2021
Mężczyźnie grozi do 10 lat więzieniaFot. slaska.policja.gov.pl
Policja w Świętochłowicach zatrzymała 38-letniego mężczyznę, który na początku lutego znalazł kartę bankomatową. Mieszkaniec miasta obciążył cudze konto aż jedenastokrotnie. Usłyszał 11 zarzutów kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat za kratami.

Śledczy miejscowej komendy prowadzili dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło na początku lutego. Z ustaleń wynikało, że pokrzywdzona po zrobieniu zakupów dla swojego ojca zgubiła kartę bankomatową. Gdy tylko się zorientowała, szybko ją zastrzegła.

Niestety, znalazca karty już rozpoczął zakupowe szaleństwo. Kryminalni ustalili miejsca, w których wykonane zostały nielegalne transakcje, zabezpieczyli monitoring, jednocześnie ustalając wizerunek sprawców. Intensywna praca stróżów prawa doprowadziła do ustalenia danych złodzieja oraz okoliczności zdarzenia. Nieuczciwy znalazca dokonał 11 transakcji, płacił kartą w różnych placówkach handlowych. Mężczyzna został zatrzymany. 38-letni świętochłowiczanin usłyszał, aż 11 zarzutów. Grozi mu teraz do 10 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: slaska.policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze