Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

300 tys. niezidentyfikowanych imigrantów. Merkel sprowadziła zagrożenie

K.B. 7:31 16 września 2019
Telewizja Republika
Mamy kryminalistów, osoby podejrzane o terroryzm i osoby używające wielu tożsamości. Ci, którzy doprowadzili do zamachów w Berlinie mieli po dwanaście tożsamości. Choć dziś sytuacja się poprawiła, wciąż nie możemy być pewni tożsamości 300 tys. przebywających w Niemczech osób. To powszechne zagrożenie- powiedział August Hanning, były szef niemieckiego wywiadu.

August Hanning oświadczył, że kanclerz Angela Merkel zezwalając na niekontrolowaną imigrację naraziła na szwank bezpieczeństwo RFN i innych krajów Unii Europejskiej. Skrytykował także fakt, że sama Merkel składa w tej sprawie sprzeczne deklaracje. Raz mówi, że nie popełniła błędu, innym razem, że nigdy więcej do czegoś takiego nie można dopuścić.

Podkreślił, że otwarcie drzwi dla niekontrolowanej imigracji zaowocowało wzrostem poparcia dla nacjonalistycznej Alternatywy dla Niemiec, która w innym przypadku nie zdobyłaby aż tylu zwolenników. Z kolei samej Merkel utrudniło budowanie „dobrych relacji osobistych z zagranicznymi przywódcami”.


Źródło: TVP Info,media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze