Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

22-latek przyznał do winy! Zarzucano mu zabójstwo 10-latki ze szczególnym okrucieństwem

PR 11:07 17 czerwca 2019
policja
22-latek podejrzany o zabójstwo 10-latki z Mrowin przyznał się do zarzucanego mu czynu - powiedział w TVN24 rzecznik KGP insp. Mariusz Ciarka. Funkcjonariusz przekazał, że zbrodnia została przygotowana tak, by skierować śledczych na fałszywe tropy.

 

Prokuratura Okręgowa w Świdnicy postawiła 22-letniemu mężczyźnie zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Podejrzany, został zatrzymany w niedzielę w związku z morderstwem 10-letniej dziewczynki z Mrowin na Dolnym Śląsku.

Inspektor Ciarka podkreślał, że miejsce odnalezienia zwłok, usytuowanie tych zwłok wskazywało, że możemy mieć do czynienia z motywem seksualnym.

- Ja mogę powiedzieć tyle: to było naprawdę bardzo trudne postępowanie od początku, włącznie z samym dokonaniem zabójstwa. Tak wszystko zostało zaplanowane i przygotowane, aby i prokuratorów, i policjantów kierować na fałszywe tropy, fałszywe tory - mówił Ciarka.

Rzecznik KGP przekazał także, że zatrzymany początkowo wypierał się zarzucanego mu czynu.

- Tutaj też efekt bardzo dobrej pracy policjantów, którzy tak poprowadzili rozmowę, tak przedstawiali zebrane dowody (...), że na pewnym etapie (...) można powiedzieć, że pękł - powiedział rzecznik KGP potwierdzając, że podejrzany przyznał się do zabójstwa.

 

Czytaj także:

Tłum chce zlinczować mordercę Kristiny. Poleciały kamienie!

Czarny weekend w Polsce

Źródło: TVN 24, media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze