Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

22-latek podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny z zarzutem „zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem”

PR 8:24 17 czerwca 2019
fotografia ilustracyjnapixabay
22-letni mężczyzna, podejrzany o zamordowanie 10-letniej Kristiny w Mrowinach, usłyszał zarzut „zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem”. W poniedziałek odbędzie się wizja lokalna z jego udziałem - poinformowała prokuratura.

 

- Policjanci od samego początku wytypowali jednego z mężczyzn, to jest 22-letniego mężczyznę, który był przez nas od początku typowany jako sprawca tej okrutnej zbrodni - powiedział rzecznik policji Mariusz Ciarka.

Zdaniem rzecznika do szybkiego zatrzymania podejrzewanego przyczyniły się intensywne działania policjantów z Wojewódzkiej Komendy Policji we Wrocławiu, jak również miejscowej komendy ze Świdnicy, w połączeniu z decyzją komendanta Komendy Głównej Policji, żeby wesprzeć grupę operacyjno-procesową badającą sprawę o policjantów z biura kryminalnego KGP.

- Komendant KGP nie kazał szczędzić żadnych sił i środków. Wszystkie narzędzia, jakimi dysponuje policja, miały być użyte do tego, by sprawcę jak najszybciej ustalić - dodał rzecznik KGP.

 

 

Jak poinformował podczas konferencji prasowej Mariusz Pindera z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy obecnie trwają czynności związane z weryfikowaniem i zabezpieczaniem materiału dowodowego.

Wcześniej o zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo 10-letniej dziewczynki informował prokurator generalny Zbigniew Ziobro. 

Ponad 100 osób w niedzielę wieczorem czekało przed budynkiem Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, gdzie trwały czynności z zatrzymanym. Tłum zgromadzony przed budynkiem prokuratury oczekiwał na zakończeniu przesłuchania. Od czasu do czasu zebrani wykrzykiwali groźby adresowane do zatrzymanego mężczyzny.


Czytaj także:

UWAGA! Podobno morderca 10-latki został namierzony! ZOBACZ...

 

 

Źródło: IAR, Twitter

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze