Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

1700 doniesień na Platformę Obywatelską do prokuratury. Wszystko przez billboard z ojcem Rydzykiem

M.J.O 19:15 1 czerwca 2018
twitter
Mobilne billboardy pomysłu PO z wizerunkami ministrów i osób, które miały rzekomo otrzymywać benefity od rządu doczekały się szybkiej reakcji. Sympatycy Radia Maryja wysłali 1700 doniesień na prokuraturę.

"Każde z nich trzeba będzie teraz przeczytać, żeby dowiedzieć się o co chodzi jego autorowi i czego się domaga. Po tej lekturze zostana podjęte dalsze czynności" - mówi Andrzej Kukawski, rzecznik Prokuratury Okregowej w Toruniu.

Jeszcze kilka tygodni temu o sprawie wypowiadała się Prokuratura Krajowa, która wspominała o otrzymaniu blisko 700 skarg. Wszystkie zaadresowane były do Zbigniewa Ziobry i miały dotyczyć wspomnianej kampanii billboardowej. Teraz wiadomo jednak, że łącznie do prokuratury trafiło 1700 doniesień.

Mobilne powierzchnie głównie z wizerunkami ministrów to tak zwany Konwój Wstydu, który podróżuje po Polsce. Pomysł w całości zorganizowany jest przez działaczy Platformy Obywatelskiej i ma na celu informowanie o ewentualnych zyskach konkretnych osób od momentu dojścia do władzy Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: wprost.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze