Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

17-letnia Patrycja została odnaleziona!

AS 21:15 6 maja 2019
wola.policja.waw.pl
Odnalazła się 17-letnia Patrycja. Nastolatka była poszukiwana od kilku dni, przebywała na terenie Niemiec. Portal wp.pl informuje, że nastolatką zajęła się tamtejsza policja. Na miejsce udało się jej matka.

Patrycja Zawadzka w środę, 24 kwietnia wsiadła w autobus do Warszawy. Poinformowała, że jedzie spotkać się z chłopakiem. Bliscy dziewczyny nie wiedzieli o tym, że para wybiera się do Berlina. To właśnie z tego miasta dzień zaginiona po raz ostatni próbowała skontaktować się z mamą. Telefon pożyczyła od przypadkowej osoby, jednak przerwała połączenie.

 

Jak ustalił portal Onet.pl, matka dziewczyny oddzwoniła na numer, z którego próbowała się z nią skontaktować Patrycja. Właścicielka telefonu poinformowała, że zaginiona zaczepiła ją na dworcu w Berlinie i poprosiła o możliwość zadzwonienia. Dziewczyna miała tam przebywać ze swoim chłopakiem. Płakała, prawdopodobnie zepsuł się jej telefon. 

- Płakała i mówiła do kogoś z kim była, że "nigdzie nie jedzie". Ten telefon mnie przeraził i natychmiast zgłosiłam zaginięcie córki na policji - powiedziała Wirtualnej Polsce mama nastolatki.

- Patrycja poprosiła ją o to, aby mogła skorzystać z telefonu. Tłumaczyła, że jej telefon nie działa - powiedziała jej matka. Według właścicielki telefonu, nastolatka była na dworcu z mężczyzną.

Na ten moment nie są znane szczegóły sprawy. 

Źródło: wp.pl // onet.pl // Telewizja Republika // Policja.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze