Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

106- letnia kobieta pokonała koronawirusa i opuściła szpital!

K.B. 11:12 17 kwietnia 2020
YT/ Sandwell & West Birmingham NHS Trust
Kobieta w wieku 106-lat wyzdrowiała z Covid-19 i opuściła szpital miejski w Birmingham. Jest prawdopodobnie najstarszą osobą w Wielkiej Brytanii, która pokonała koronawirusa – informuje CNN, cytując komunikat dyrekcji szpitala. Dotąd pojawiały się informacje o 104-latku w amerykańskim stanie Oregon, czy 101-latku z Wielkiej Brytanii, którzy po zakażeniu wyzdrowieli.

Connie Titchen urodziła się we wrześniu 1913 r. i przeżyła dwie wojny światowe. Trafiła do szpitala w połowie marca tego roku, z podejrzeniem zapalenia płuc. Wyniki testów laboratoryjnych na obecność koronawirusa dały wynik pozytywny.

W tym tygodniu, po kilkunastu dniach hospitalizacji opuściła placówkę w Birmingham. Żegnał ją personel szpitala, ustawiony w szeregu, oklaskujący seniorkę.

„To nasza najstarsza pacjentka, która pokonała koronawirusa, a być może także najstarsza w kraju” – poinformowali przedstawiciele szpitala.

106-latka uznała pokonanie patogenu za szczęście i podkreśliła – jak przekazano w oświadczeniu placówki – że „nie może doczekać się powrotu do rodziny”.

Źródło: Youtube, TvpInfo

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze