Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

#100x100: jeden z najbardziej znanych na świecie youtuberów już w Polsce! Spotkał się z premierem

M.N. 17:52 7 grudnia 2018
fot. Aleksander Mimier - Telewizja Republika
Polska Fundacja Narodowa zaprosiła do Polski kolejną, znaną na całym świecie gwiazdę, która ma promować nasz kraj za granicą. Znany youtuber Casey Neistat ma 10 mln subskrybentów swego kanału wideo. PFN zachęca do wzięcia udziału w spotkaniu z kolejną gwiazdą i zaznacza, że ilość miejsc jest ograniczona.

Casey Neistat to jeden z najbardziej znanych na świecie youtuberów i influencerów.

"Casey jest pasjonatem sportów ekstremalnych, co eksponuje na swoim koncie. Ponadto robi testy sprzętów elektronicznych i gadżetów w niecodzienny i zaskakujący sposób. Neistat od kilku lat jest autorytetem w świecie influencerów i youtuberów, a jego zdjęcia i filmy są codziennie śledzone przez miliony osób. Podczas swojej wizyty Casey pozna najciekawsze miejsca Warszawy oraz spotka się z fanami w Warszawskim Centrum Expo XXI" - podkreśla PFN.

"Stawiamy na swobodną formułę spotkania, bo w taki właśnie sposób Casey Neistat komunikuje się na co dzień z fanami za pośrednictwem swoich kanałów. Chcemy dotrzeć do milionów odbiorców na całym świecie, a jednym z najskuteczniejszych kanałów dotarcia są dziś przede wszystkim media społecznościowe" - poinformował Filip Rdesiński, prezes PFN. "Milionowe zasięgi, jakie generują kanały Caseya Neistata, pozwolą pokazać atuty Polski wśród szerokiego grona młodych odbiorców, a on sam będzie naszym kolejnym zagranicznym ambasadorem" - dodał.

- Mamy podobne odczucia - przyszłość polskiej i światowej gospodarki zależy od młodych, kreatywnych i odważnych ludzi - napisał w piątek na Twitterze premier Mateusz Morawiecki po spotkaniu ze znanym amerykańskim youtuberem Caseyem Neistatem.

47573715_221748392051657_4498324247889838080_n_670

Źródło: Telewizja Republika, PFN, Twitter

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - SAKIEWICZ, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - TO BĘDZIE BARDZO CIEKAWY SEJM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze