Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zuchwała kradzież w Poznaniu. Dziesiątki tysięcy strat w zaledwie 16 sekund. [ZOBACZ NAGRANIE]

am 17:12 15 października 2018
facebook.com
"Dzisiaj w nocy doszło do włamania - z naszego sklepu Vèlo7_pl skradziono dwa rowery. Włamywacze wybili szybę żeliwną kratką ściekową i widać na kamerach ze wiedzieli doskonale po co przyszli" – czytamy w opisie filmu, który udostępniono na profilu sklepu na Facebooku. Straty oszacowano na 35 tys. złotych.

Zamaskowani złodzieje najpierw wyciągnęli pokrywę studzienki kanalizycyjnej by po tym wybić sklepową szybę, za którą stały rowery warte tysiące złotych. Tuż po wdarciu się do lokalu, jeden z mężczyzn błyskawicznie ściągnął jednoślady. Do zuchwałej kradzieży doszło w Poznaniu przy ul. Głogoswskiej.

Do kradzieży, która trwała zaledwie 16 sekund, doszło w nocy z soboty na niedzielę. Policja szuka już sprawców, a sami właściciele sklepu postanowili udostępnić nagranie z monitoringu.

– Złodzieje wybili szybę żeliwną pokrywą, wiedzieli po co przyszli, bo zabrali dwa najdroższe modele – twierdzą właściciele sklepu.

Zniknęły: czerwony Trek Madone 9 Factory Racing (wart 23 tys. zł) i srebrno-czarny Cipollini Bond 2015 (wart 12 tys. zł).

 

"Wszelkie osoby które mogą mieć jakieś informacje lub jakieś poszlaki prosimy o kontakt. Prosimy również o udostępnianie posta. Rowery są dosyć charakterystyczne może uda się je zlokalizować" – proszą poszkodowani.

Źródło: facebook.com

Wczytuję ocenę...


ZAMACH NA CHRZEŚCIJAN W SRI LANCE TO NAJWIĘKSZA ZBRODNIA - CZARNECKI, ŻÓŁTANIECKI, KANIA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze