Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Żołnierze Wielonarodowej Dywizji złożyli Polakom piękne życzenia [ZOBACZ]

PR 12:36 8 listopada 2018
zrzut ekranu: youtube / Ministerstwo Obrony Narodowej
Żołnierze Wielonarodowej Dywizji Północny Wschód składają życzenia dla Polski i Polaków z okazji z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Żołnierze Wielonarodowej Dywizji Północny Wschód składają życzenia dla Polski i Polaków z okazji z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

- Doskonale wiecie jaka jest cena wolności – obyście nigdy jej nie stracili – życzył gen. bryg. Karel Rahka.

- W tym wyjątkowym dniu, ciałbym życzyć Waszemu narodowi i całemu państwu dalszego rozwoju – obyście trwali wiecznie – mówił ppłk Antti Viljaste.

Zobacz piękne życzenia od żołnierzy.

 

Ministerstwo Obrony Narodowej, zachęca natomiast Polaków, do wpisywania się do księgi pamiątkowej z okazji 100-lecia niepodległości.

W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, wszyscy obywatele Rzeczypospolitej mają niepowtarzalną okazję by umieścić swoje życzenia dla Ojczyzny w Księdze Pamiątkowej „Życzenia dla Polski z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości”. Księga jest wystawiona na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Życzenia można wpisywać do 11 listopada - czytamy na stronie ministerstwa.

Wpisać się, można każdego dnia, w godzinach od 10.00 do 15.00, przy Grobie Nieznanego Żołnierza, przy którym oficerowie Pułku Ochrony sprawują pieczę nad księgą z życzeniami obywateli całego kraju.

Wpisu można dokonać indywidualnie, a także w imieniu całej rodziny, szkoły, instytucji, organizacji czy firmy - zaznacza ministerstwo.

- Napiszmy za co Polskę kochamy, cenimy i szanujemy, z czego jesteśmy dumni - tak zachęca na pierwszej stronie Księgi Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej i pomysłodawca przedsięwzięcia.

ksiega.640x300

Źródło: mon.gov.pl

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - JOLANTA HAJDASZ - TO CO PROPONUJE LGBT WS. WYCHOWANIA DZIECI PRZERAŻA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze