Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ZOBACZ, jak Robert Lewandowski i Jakub Błaszczykowski zostaną uhonorowani!

M.N. 19:54 8 października 2018
Foto: screen/laczynaspilka.pl
15 listopada w Gdańsku reprezentacja Polski w piłce nożnej zagra towarzyski mecz z reprezentacją Czech. Dla dwóch gwiazd reprezentacji Polski może być to mecz wyjątkowy. Jak informuje „Przegląd Sportowy”, PZPN planuje uroczystość, by uhonorować Roberta Lewandowskiego i Jakuba Błaszczykowskiego.

Jak ujawnił rzecznik PZPN w wypowiedzi dla „Przeglądu Sportowego”, związek skłania się ku temu, by uhonorować długoletnią służbę obu panów w koszulce z orzełkiem na piersi.

– Chcielibyśmy obdarować ich pamiątkowymi paterami czy koszulkami. Mecze z Portugalią i Włochami to spotkania oficjalne, nadzorowane przez UEFA, na których przedmeczowy czas jest bardzo ściśle pilnowany. Zresztą, najpierw Robert i Kuba muszą zagrać swoje jubileuszowe spotkania – stwierdził Jakub Kwiatkowski.Robert Lewandowski ma szansę zostać czwartym piłkarzem w historii, który rozegra sto meczów w barwach reprezentacji Polski. Napastnik Bayernu Monachium zrówna się pod tym względem z Grzegorzem Latą. 

Z kolei Jakub Błaszczykowski może rozegrać swoje 103. spotkanie w reprezentacyjnej koszulce i tym samym, pobić rekord występów w kadrze należący do Michała Żewłakowa (102 mecze).

Źródło: Przegląd Sportowy, tvp.info

Wczytuję ocenę...


STUDIO WYBORCZE - SEMKA, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - PiS WYGRAŁO WYBORY DO PE I MA SZANSĘ WYGRAĆ KOLEJNE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze