Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zobacz ewakuację pasażerów Ryanaira! Powodem był wybuch ...

Sm 9:31 9 sierpnia 2018
Pasażerowie lecący tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Barlcelony na Ibizę mieli niezwykłego pecha. Tuż przed starem kazana pasażerom skakać z samolotu na płytę lotniska, bo wybuchła bateria telefonu komórkowego.

We wtorek ok. godz. 17:30 na lotnisku w Barcelonie, tuż przed odlotem na Ibizę, doszło do groźnego zdarzenia. Jednemu z pasażerów wybuchła bateria w telefonie. Podjęto decyzję o natychmiastowej ewakuacji podróżnych.

Jeden ze świadków zdarzenia nagrał film. Możemy na nim zobaczyć przerażonych ludzi, którzy w popłochu opuszczają maszynę przy użyciu dmuchanych zjeżdżalni. Podczas ewakuacji zabrakło wsparcia ze strony straży pożarnej.

– Na szczęście siedziałem w pierwszym rzędzie, mogłem więc szybko zareagować. Natychmiast otworzyłem drzwi awaryjne, zanim pilot uruchomił zjeżdżalnię – powiedział express.co.uk jeden z pasażerów, który zachował zimną krew w tej sytuacji. 

Jak udało się ustalić brytyjskiemu portalowi The Sun, telefon należał do pasażera z Nowej Zelandii. Podczas zdarzenia nikt nie ucierpiał, niektórzy podróżni zostali jedynie lekko poparzeni.

 

Źródło: Media

Wczytuję ocenę...


Mówi Się (Sobala) - T. SAKIEWICZ: W PO ZNALEŹLIŚMY 3 OSOBY SKAZANE ZA PEDOFILIĘ, A JEDNĄ OSKARŻONĄ!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze