Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Znęcał się nad swoją partnerką, aż… zabił

M.N. 19:49 13 lutego 2018
shutterstock.pl
Bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety z Włocławka, która zmarła we własnym mieszkaniu było brutalne pobicie – ustalili śledczy.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w październiku ubiegłego roku. Lekarz wezwany do jej mieszkania we Włocławku stwierdził, że pomimo reanimacji, nie udało się uratować kobiety. W mieszkaniu był wtedy oskarżony mężczyzna.Śledztwo właśnie dobiegło końca, teraz sprawa trafi przed sąd. Oskarżonemu Dawidowi K. grozi do dwunastu lat więzienia. Mężczyzna przyznał się do winy.

– W sporządzonej opinii biegły z dziedziny medycyny sądowej wskazał, że bezpośrednią przyczyną zgonu Edyty P. był wstrząs krwotoczny, będący następstwem masywnego krwotoku wewnętrznego do jamy otrzewnowej - informuje Arkadiusz Arkuszewski, zastępca prokuratora rejonowego we Włocławku.

– Przesłuchani w sprawie sąsiedzi zeznali, że pomiędzy kobietą a konkubentem często dochodziło do awantur, wzajemnego szarpania się, popychania. A to było spowodowane nadużywaniem przez oboje alkoholu - informuje "Gazeta Pomorska".

Źródło: o2.pl, Gazeta Pomorska

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze