Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Znasz go? Okradał bankomaty! Policja prosi o pomoc

M.N. 21:16 6 grudnia 2018
Policja z wydziału kryminalnego bielskiej komendy poszukuje mężczyzny, który okradł bankomaty w Bielsku-Białej i Chrzanowie. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja prosi o zgłaszanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do identyfikacji sprawcy; gwarantuje anonimowość.

Najpierw mężczyzna dopuścił się kradzieży między 7 a 11 czerwca w Bielsku-Białej przy ul. Stojałowskiego. Zamontował tzw. „pułapkę klejową”. Klient wkładał kartę, wpisywał pin, wybierał kwotę, ale pieniędzy nie otrzymywał. Te przy wylocie przyklejały się od środka do specjalnie zamontowanej listwy. Gdy klient odchodził od bankomatu, złodziej odklejał listwę i zabierał pieniądze. 

Do podobnego przestępstwa doszło między 12 do 17 lipca w Chrzanowie przy Al. Henryka. 

Według policji podejrzany to mężczyzna o sportowej sylwetce, w wieku około 40-45 lat, krótko strzyżony. Jak widać na monitoringu, podczas zdarzenia był ubrany w granatową bluzę z kapturem i jasne spodnie dżinsowe. 

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 liczy na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów i gwarantuje anonimowość.

Źródło: bielsko.slaska.policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...


SPECJALNA "POLITYCZNA KAWA"- BEATA SZYDŁO - PiS TO PARTIA EUROENTUZJASTÓW
Wczytuję komentarze...
Najnowsze