Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Znamy listopadowe plany kadry Adama Nawałki

ds 14:24 9 października 2017
Twitter/@LaczyNasPilka
Po wczorajszym zwycięstwie z Czarnogórą, Reprezentacja Polski w piłkę nożną jest pewna udziału w finałach mistrzostw świata 2018 w Rosji. Co za tym idzie, listopadowe plany biało-czerwonych zostały oficjalnie potwierdzone. 10 listopada kadra Adama Nawałki podejmie w Warszawie Urugwaj, a trzy dni później zmierzy się z Meksykiem w Gdańsku.

Listopadowe spotkania są meczami towarzyskimi i były uzależnione od powodzenia w eliminacjach do Mundialu w Rosji. Gdyby piłkarze nie wyszli z pierwszego miejsca, musieliby mierzyć się w barażach i tam walczyć o przepustki do Rosji. Na szczęście zwycięstwo 4:2 z Czarnogórą dało biało-czerwonym pierwsze miejsce w grupie i potwierdziło listopadowe spotkania.

10 listopada piłkarze Nawałki podejmą na PGE Narodowym w Warszawie reprezentację Urugwaju. Poprzedni mecz z dwukrotnymi mistrzami świata odbył się pięć lat temu w Gdańsku. Luis Suarez, Edinson Cavani i spółka wygrali 3:1.

Właśnie na tej arenie przyjdzie kadrze Nawałki zmierzyć się 13 listopada z Meksykiem. Ostatni mecz z ekipą z Ameryki Środkowej odbył się sześć lat temu – po bramkach Pawła Brożka i Javiera "Chicharito" Hernandeza padł remis 1:1.

Po spotkaniu z Meksykiem kadra odpoczywać będzie przynajmniej do marca 2018 roku.

Źródło: Onet

Wczytuję ocenę...


(W PUNKT) - DR JERZY TARGALSKI - SPOTKANIE TRUMP-PUTIN TO BYŁ TEATR BEZ KONKRETÓW
Wczytuję komentarze...
Najnowsze