Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zmarł Marek Ostrowski

MAD 21:19 6 marca 2017
Wikipedia/ Exploti/ Domena publiczna
W nocy z niedzieli na poniedziałek w Stockerau w Austrii zmarł były piłkarz, reprezentant Polski, Marek Ostrowski. Znany z występów w Zawiszy Bydgoszcz i Pogoni Szczecin obrońca miał 57 lat.

Jak informuje portal przegladsportowy.pl, Marek Ostrowski zmarł w swoim mieszkaniu w Stockerau w Austrii. Przed dwoma miesiącami były piłkarz doznał zawału serca i kilka dni temu został wypisany ze szpitala. Marek Ostrowski miał 57 lat.

Na boisku Marek Ostrowski grywał zazwyczaj na lewej obronie. W 1981 r. zadebiutował w reprezentacji Polski i do 1987 r. w kadrze narodowej rozegrał 37 spotkań, strzelając jednego gola. W 1986 r. wraz z reprezentacją pojechał na Mistrzostwa Świata do Meksyku, gdzie zagrał we wszystkich czterech meczach naszej kadry.

Kariera klubowa Ostrowskiego w Polsce to przede wszystkich występy w Pogoni Szczecin, gdzie przez kilka sezonów – od 1982 do 1989 r. - był filarem zespołu. Następnie przez wiele lat Marek Ostrowski grał w Austrii, gdzie w 1991 r. z klubem SV Stockerau wywalczył puchar krajowy.

Źródło: przegladsportowy.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


MÓWI SIĘ (SOBALA) - JAN PIETRZAK - POLACY SĄ ZBYT MIŁOSIERNI WOBEC DEMONSTRACJI POGARDY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze