Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziemkiewicz: HGW pokazała dowód przeraźliwej obłudy. Mając gębę pełną frazesów o konstytucji… To są obrzydliwi hipokryci

pmb 8:25 9 listopada 2018
Fot. Telewizja Republika
– Hanna Gronkiewicz-Waltz pokazała dowód przeraźliwej obłudy. Mając gębę pełną frazesów o konstytucji… To są obrzydliwi hipokryci (...) W Polsce jest część Polaków, która żyje mając w pamięci Dmowskiego i Piłsudskiego i część, która żyje pod patronatem Brukseli – powiedział Rafał Ziemkiewicz (publicysta „Do Rzeczy”), który był gościem red. Emilii Pobłockiej w Telewizji Republika.

Rafał Ziemkiewicz zapytany o to, na który marsz się wybiera, odpowiedział...

– Wybieram się tak jak zawsze na Marsz Niepodległości. MN był zawsze marszem biało-czerwonym. Duch Polski, arcy-Polski unosi się nad tymi obchodami – bajzel, wszystko na ostatnią chwilę, jakoś to będzie… Cała nasza historia (...) Samym sobie pokazujemy jak świętujemy.

Myślę, że prezydent z premierem trochę się pospieszyli ze swoją decyzją. Dla każdej władzy inicjatywa społeczna, to jest taki gwóźdź w bucie. Marsz Niepodległości ma swoją 8-letnią historię. Nie jest to marsz narodowców, chociaż to oni go zainicjowali. Znaleźli się pod wściekłym atakiem „Gazety Wyborczej” – mówił publicysta.

Protest przeciwko Targowicy

Jest to przedsięwzięcie, które jest wyrazem protestu przeciwko pedagogice wstydu, przeciwko tej całej Targowicy – wskazywał Ziemkiewicz. – To nie jest marsz, który można upaństwowić, żeby wszyscy sobie przyszli. Nie życzę sobie tam Urbana, LGBT… – dodał.

Hanna Gronkiewicz-Waltz pokazała dowód przeraźliwej obłudy. Mając gębę pełną frazesów o konstytucji… To są obrzydliwi hipokryci – podkreślał publicysta. – Polacy nie będą tego dnia razem. Nie ma jedności. Rozumiem nasze marzenia o jedności...

– W Polsce jest część Polaków, która żyje która żyje mając w pamięci Dmowskiego i Piłsudskiego i część, która żyje pod patronatem Brukseli…

Stefan Michnik, oskarżony o zbrodnie stalinowskie 

– Stefan Michnik? Lepiej późno niż wcale. To powinno było nastąpić 20 lat temu. Ma to raczej wymiar tylko symboliczny. Nadzwyczajna kasta ma immunitety i jest broniona przez cały ten sędziowski establishment – nie miał wątpliwości Ziemkiewicz.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.126/1) - CAŁA PRAWDA O GENERALE RÓŻAŃSKIM. KONIECZNIE ZOBACZ!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze