Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zgwałcił i pobił starszą kobietę na cmentarzu. Jest wyrok!

M.N. 8:59 16 maja 2018
pixabay.com
28-latek zaatakował 64-letnią kobietę na cmentarzu, bił i molestował, groził też śmiercią. Tarnowski sąd okręgowy wydał prawomocny wyrok – sprawca najbliższe 8 lat spędzi w więzieniu.

Do napaści doszło 1 lipca ubiegłego roku w biały dzień. Mieszkanka Tarnowa przyszła posprzątać grób rodzinny. W pewnym momencie podszedł do niej Kamil L. i złożył nieprzyzwoitą propozycję. Kobieta odmówiła, co rozsierdziło napastnika. 

Mężczyzna rzucił się na 64-latkę. Szarpał ją i przewrócił na ziemię. Zadawał jej uderzenia w głowę. Doszło również do gwałtu. Swojej ofierze groził także śmiercią. 

Kobiecie udało się uciec. Policjanci szybko zatrzymali napastnika, który został skazany na 8 lat więzienia. Mężczyzna odwołał się od pierwszego wyroku, ale sąd okręgowy podtrzymał pierwotne, surowe rozstrzygnięcie. 

– Wyrok ten jest dość surowy. Dotychczas oskarżony nie był karany za przestępstwa o charakterze seksualnym. Tutaj jest to jednak naszym zdaniem wyrok adekwatny. Mamy środek dnia, środek miasta i sprawcę, który bezwzględnie atakuje starszą osobę i przez kilkadziesiąt minut ją terroryzuje – wskazał w rozmowie z Radiem Kraków sędzia Tomasz Kozioł.

Przestępca po wyjściu z więzienia przez 8 lat będzie miał zakaz zbliżania się do kobiety, którą napadł i zgwałcił. W ramach częściowego zadośćuczynienia musi jej też zapłacić 12 tysięcy złotych. 

Źródło: tvp.info, RADIO KRAKÓW, „GAZETA KRAKOWSKA”

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC. 117/1) - DLACZEGO NIEKTÓRZY NIENAWIDZĄ MAJORA JÓZEFA KURASIA "OGNIA"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze