Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zdecydowany głos kościoła w Irlandii! "Jeśli głosowałeś tak, powstrzymaj się od przyjmowania komunii"

am 20:39 27 maja 2018
zdjęcie ilustracyjnepixabay.com
Irlandzcy księża zabrali głos po piątkowym referendum aborcyjnym w Irlandii, w którym wygrali zwolennicy liberalizacji prawa aborcyjnego i wprowadzenia aborcji na życzenie. "Watykan powinien odwołać wizytę papieską, aby nie została użyta jako amunicja polityczna przez zwycięzców" – mówił jeden z księży. Padły jednak ostrzejsze deklaracje…

"Niech 25 maja 2018 roku zostanie uznany za ostateczną i wyraźną datę śmierci "kulturowego katolicyzmu". On nie działa, nie skutkuje wiernością i nie przetrwa. Obudźmy się i potraktujmy poważnie Nową Ewangelizację, a nie tylko wypowiadajmy się na jej temat i traktujmy jako chwyt" – napisał ks. James Bradley.

"Zgoda. Czas poradzić sobie z kulturowym katolicyzmem i naszym sakramentalnym systemem działającym jak taśma produkcyjna" – odpowiedział mu ks. John Hogan.

"Każda irlandzka parafia powinna wydać oświadczenie w tę niedzielę: "jeśli głosowałeś tak, powstrzymaj się od przyjmowania komunii aż do spowiedzi z prawdziwie skruszonym sercem".
Watykan powinien odwołać wizytę papieską, aby nie została użyta jako amunicja polityczna przez zwycięzców" – podsumował dyskusję ks. Tomlinson.

jkhjhjfd

Źródło: tysol.pl, twitter.com

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze