Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zbigniew Gryglas w klubie PiS! To pierwsze takie przejście

PR 9:28 12 grudnia 2017
Telewizja Republika
Najpierw Niezależna, później Porozumienie a teraz klub PiS. Polityk poinformował na łamach TVP Info, że chce wesprzeć Zjednoczoną Prawicę a zwłaszcza premiera Morawieckiego.

Na początku listopada Zbigniew Gryglas odszedł z Nowoczesnej i stał się posłem niezrzeszonym. Następnie dołączył do ugrupowania Jarosława Gowina- Porozumienie. Teraz poinformował, że wstąpił w szeregi klubu PiS – zrobił to by wesprzeć Zjednoczoną Prawicę a zwłaszcza premiera Morawieckiego- poinformował na antenie TVP Info.

Odejście posła z Nowoczesnej nie odbyło się w przyjaznej atmosferze. Najpierw otrzymał naganę od Ryszarda Petru za to, że miał na sobie opaskę Narodowych Sił Zbrojnych. Spory dotyczyły także różnych innych spraw jak np. kandydatura Rabieja na prezydenta WarszawyPosłowie doszli do wniosku, że linia programowa Nowoczesnej i poglądy Zbigniewa Gryglasa za bardzo różnią się od siebie.

Poseł, który trafił do sejmy z trzeciego miejsca warszawskiej listy Nowoczesnej, w listopadzie stał się wiceprezesem Porozumienia.

 

 

Źródło: twitter, media

Wczytuję ocenę...


OTO WIZJA PATRYKA JAKIEGO DLA WARSZAWY. ZOBACZ!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze