Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zawiślak: Na ASP mamy studentów i „VIP-ów”

M.N. 8:14 9 października 2017
Telewizja Republika
– Kiedy dotarliśmy do protokołów z posiedzenia rady okazuje się, że ponad 30 dyplomów doktorskich zostało bezprawnie przeprowadzonych. Wysłałem prośbę do ministra kultury, aby wyjaśnić całą sprawę - Dr Dariusz Zawiślak (Reżyser i producent filmowy)

– Wiele decyzji, które zapadały na uczelni źle działały na akademię. Działania podejmowane przez rektora są działaniami pozornymi. Zacznijmy od tych najprostszych. Można było otrzymać tytuł magistra w dwa semestry po licencjacie. Ustawa nie przewiduje tak szybkiego procesu. Kształcenie jest pewnym procesem. Ten proces powinien przebiegać w określonym czasie. Ten czas został tutaj skrócony do jakiegoś absurdu. Związani z tym są ludzie Bronisława Komorowskiego. Wielu studiuje ciężko przez wiele lat i mamy „VIP-ów”. Ich studia są opłacane, nie wiem jak otrzymali zaliczenia skoro ich nawet nie widać na uczelni - powiedział.

– Nie mam wątpliwości, że były takie doktoraty gdzie ministrowie osobiście przyjeżdżali, aby dopilnować, żeby ten doktorat został zaliczony. Kiedy dotarliśmy do protokołów z posiedzenia rady okazuje się, że ponad 30 dyplomów doktorskich zostało bezprawnie przeprowadzonych. Wysłałem prośbę do ministra kultury, aby wyjaśnić całą sprawę. Warto się zastanowić, aby zmienić kadrę, która jest zamieszana w całą aferę. Trzeba być może postawić na ludzi młodych, którzy nie są w to zamieszani - dodał.

 

 

 

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


(W PUNKT) - DR JERZY TARGALSKI - SPOTKANIE TRUMP-PUTIN TO BYŁ TEATR BEZ KONKRETÓW
Wczytuję komentarze...
Najnowsze