Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zapraszamy na nowy „Olimpijski Bul Głowy"

17:24 8 sierpnia 2016
Telewizja Republika
„Wielka Improwizacja. Bul Głowy do kwadratu” – tak zapowiada Paweł Zarzeczny nowy program „Olimpijski Bul Głowy”, który poprowadzi wspólnie z Krzysztofem Miklasem na antenie Telewizji Republika.

Specjalnie z okazji Igrzysk Olimpijskich codziennie o godzinie 21.00 w miejsce programu „Odkodujmy Polskę” Paweł Zarzeczny z Krzysztofem Miklasem będą w „Olimpijskim Bulu Głowy” odkodowywali nasze często schematyczne postrzeganie Olimpiady i patrzenie na sport.  Ma być Anegdotycznie i Fantastycznie.

„To ma być Absolutnie nowa odsłona i parodia Igrzysk ale nie w sposób szkodzący sportowcom” – zapowiada Paweł Zarzeczny. „Dwóch autorów:  Paweł Zarzeczny: 0 występów na Igrzyskach i Krzysztof Miklas: 10 występów na Igrzyskach nie będą komentować wydarzeń tylko rozmawiać ze sobą i otwierać oczy Widzów. Na co? Zapraszamy, Zobaczycie” – dodaje Paweł Zarzeczny.

Olimpijski Bul Głowy, codziennie o godz. 21.00 – 21.30. Reżyseria – Paweł Zarzeczny Krzysztof Miklas; Wydawca- Tomasz Sarba; Produkcja – Telewizja Republika S.A.

Krzysztof Miklas – komentator sportowy, wieloletni dziennikarz TVP; redaktor naczelny TVP Polonia Sport; korespondent 10 Igrzysk Olimpijskich; organizator Światowych Igrzysk Polonijnych.

Paweł Zarzeczny -    polski dziennikarz sportowy; ekspert telewizyjny; pisarz. Od lutego 2016 roku prowadzi na antenie Telewizji Republika autorski program na żywo „Bul Głowy”.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.106) - OTO DLACZEGO ZAKUP F-35 ROZZŁOŚCIŁ ROSYJSKĄ AGENTURĘ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze