Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zapraszamy na niezwykły niedzielny poranek z Katarzyną Gójską i "7x24"!

M.N. 20:13 22 września 2018
Foto: PR24
Już jutro zapraszamy na program "7x24"! Gośćmi najbliższej audycji Katarzyny Gójskiej w Telewizji Republika i Polskim Radiu 24 będą: Marcin Święcicki - Platforma Obywatelska, Tomasz Rzymkowski - Kukiz'15, Krzysztof Gawkowski - SLD, Zbigniew Gryglas - Porozumienie, Paweł Rabiej - Nowoczesna oraz Janusz Szewczak PiS.

W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich głównych sił parlamentarnych. Będą musieli zmierzyć się m.in. z pytaniami i opiniami słuchaczy.

Audycja składa się z czterech części tematycznych odnoszących się do najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Kluczowe dla danego tematu wypowiedzi polityków, będą uzupełniane najciekawszymi pytaniami lub komentarzami słuchaczy nagrywanymi przez cały tydzień. W ten sposób, nie tylko prowadząca - Katarzyna Gójska - ale także słuchacze - zmuszą gości audycji do rozliczenia mijającego tygodnia.

"7x24" to radiowy, polityczny program Polskiego Radia 24 współtworzony przez słuchaczy. Przez całą dobę, dzwoniąc pod numer 22 6452400 mogą nagrać pytanie lub krótki komentarz polityczny. Najciekawsze wypowiedzi i pytania zostaną wyemitowane podczas najnowszej audycji "7x24".

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze