Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Z OSTATNIEJ CHWILI: Uzbrojony mężczyzna w pobliżu Białego Domu. Sprawę bada Secrec Service

ds 18:10 25 września 2017
W pobliżu Białego Domu w Waszyngtonie aresztowano uzbrojoną osobę – poinformowała w komunikacie chroniąca prezydenta USA państwowa Tajna Służba (Secret Service).

Agenci Secret Service zetknęli się z tą osobą na skrzyżowaniu w pobliżu Białego Domu. "Spotkanie spowodowało podjęcie przez funkcjonariuszy czynności dochodzeniowych. Osobę tę aresztowano w związku z posiadaniem przez nią kilku sztuk broni palnej" – głosi komunikat, nie przytaczając dalszych szczegółów.

Telewizja CNN informuje, że mężczyzna publicznie oddawał mocz przed galerią sztuki na rogu 17. ulicy i Pennsylvania Avenue, co spowodowało, że zainteresowała się nim Secret Service. Jej agentom powiedział, że udaje się do Białego Domu, by uzyskać od szefa Agencji Bezpieczeństwa Narodowego admirała Mike'a Rogersa i ministra obrony Jamesa Mattisa "poradę w sprawie zaginionych wypłat uposażenia oraz tego, jak wydostać chipa z mojej głowy".

Przeszukanie pojazdu mężczyzny ujawniło dziewięć sztuk broni palnej, w tym karabiny automatyczne oraz trzy noże i różnego rodzaju amunicję. Zatrzymanemu postawiono kilka zarzutów dotyczących naruszenia przepisów o broni palnej.

Źródło: rp

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc.86/2) - BARBARA PIWNIK - REFORMA WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI POTRZEBNA OD ZARAZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze