Wygrana Realu Madryt po dreszczowcu

facebook.com/uefachampionsleague

Popularni „Królewscy” meczem z Szachtarem Donieck mieli zmazać plamę po porażkach z Sevillą i FC Barceloną. Od początku wszystko szło po myśli Realu który wygrywał 4:0, lecz w ostatnich minutach Ukraińcy zaczęli odrabiać straty i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3.

Doskonały mecz zaliczył Cristiano Ronaldo, który strzelił dwie bramki i dwa razy asystował kolegom z drużyny. Bramki dla Szachtara zostały strzelone w ciągu jedenastu minut, a ich strzelcami byli Dentinho i Alex Teixeira, który dwukrotnie trafił do siatki.

Real Madryt wygrał już grupę A i ma pewny awans do kolejnej fazy rozgrywek. Szachtar wciąż walczy o Ligę Europejską z Malmö, które ma na koncie tyle samo punktów co wicemistrzowie Ukrainy.