Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wstrząsający wpis lekarza rodzinnego. Pokazała nagrobek rodziny, która zmarła w ciągu miesiąca. Bo nie było szczepionek

pmb 8:01 9 listopada 2018
Pixabay
„To jest prawdziwy nagrobek mojej rodziny. Proszę zwrócić uwagę na daty zgonu 3 dzieci – wszystkie w ciągu jednego miesiąca. Brakuje jeszcze napisów dat zgonu rodziców. Też w tym miesiącu umarli – co ich zabiło? Oczywiście jedna z tych "łagodnych" chorób zakaźnych...” – napisała na Facebooku Mirosława Marciniak, lekarz rodzinny i pediatra.

„Do zastanowienia... To jest prawdziwy nagrobek mojej rodziny. Proszę zwrócić uwagę na daty zgonu 3 dzieci – wszystkie w ciągu jednego miesiąca... Brakuje jeszcze napisów dat zgonu rodziców. Też w tym miesiącu umarli – co ich zabiło?

Oczywiście jedna z tych "łagodnych" chorób zakaźnych... Przeżyła tylko nasza babcia, w wieku 3 lat została sama bez rodziny. To prawdziwa nasza historia... Nie wirtualna. Dziś nie umieramy na te choroby. Są szczepionki – oni nie mieli takiej szansy.

Piszę to szczególnie ku zastanowieniu do moich pacjentów, bo naprawdę zależy mi na nich, a nie mam już siły toczyć wiecznych dyskusji czy warto się szczepić... Nie musisz szczepić wszystkich swoich dzieci... Zaszczep tylko te, które chcesz aby przeżyły... Trochę sarkazmu na koniec. Wybierajcie...”

– napisała kobieta.

Źródło: facebook.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT (R. GROMADZKI) - PAWEŁ LISICKI - KTO ZABIŁ JEZUSA?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze