Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wołodźko o aferze KNF: to nie tylko sprawa rozgrywające się w świecie finansów…

M.N. 16:42 20 listopada 2018
Telewizja Republika
– To nie jest sprawa tylko rozgrywająca się w świecie finansów, ale próba mocnego uderzenia i zachwiania rządem PiS – powiedział na antenie Telewizji Republika Krzysztof Wołodźko, Gazeta Polska.

Jak poinformował prokurator Tomasz Tadla, Leszek Czarnecki złożył bardzo obszerne zeznania, a także załączył nośniki informatyczne oraz urządzenia, które mogą posłużyć do weryfikacji wszystkich informacji, które były zawarte w zawiadomieniu pełnomocnika. 

– Zastanawiam się, dlaczego te nagrania nie wyszły przed wyborami samorządowymi. Z tego co wiemy te negocjacje nie ograniczały się do jednej rozmowy – mówił nam Wołodźko. 

– Jedna interpretacja jest taka, że wrocławski biznesmen chciał pociągnąć pana Chrzanowskiego na dno – podkreślił.  

Leszek Czarnecki po wyjściu z prokuratury nie udzielał odpowiedzi na pytania dziennikarzy, tłumacząc, że "nie może komentować przebiegu śledztwa". Powiedział jedynie, że "przesłuchanie szło bardzo sprawnie" i że złożył obszerne zeznania. 

Giertych: Jest nowe nagranie. Trzeba przesłuchać prezydenta Dudę

– Tę torpedę wystrzelono w ekipę dzisiejszego rządu, ale także w stronę prezydenta Dudy. Jest to gra na spadek popularności PiS – powiedział Wołodźko. 

– Warto cofnąć się w czasie i przypomnieć, kiedy kształtowały się partie PO i PiS okazało się, że PiS większą wagę przykłada do antykorupcyjni. Dzisiaj jest to narzędzie, którym PiS słusznie zagrało – zaznaczył. 

Premier Morawiecki o całej sprawie dowiedział się z artykułu „Gazety Wyborczej”

– To jest troszkę tak, że państwo polskie dysponuje ograniczonymi zasobami i nie jest w stanie trzymać ręki na pulsie we wszystkich sprawach – ocenił Krzysztof Wołodźko. 

– Nie powinno paść publicznie, że premier dowiaduje się o takich sprawach z gazet. Jest to dość niewygodna sytuacja dla strony rządowej – mówił. 

– To nie jest sprawa tylko rozgrywająca się w świecie finansów, ale próba mocnego uderzenia i zachwiania rządem PiS – stwierdził.

– Potrzebna jest transparentność w relacjach między sektorem finansowym, a urzędnikami państwowymi – dodał. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.130/2) - prof. JAN ŻARYN - NIECH MILCZĄ CI, CO ATAKUJĄ KOŚCIÓŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze